Dynamix® 2500

Dynamix® 2500

Zcela nová technologie, která spojuje výhody supermobilních betonáren EUROMIX ® a stacionárních kontejnerových zařízení LINEMIX ®. Seznamte se s novou betonárnou SBM DYNAMIX ® 2500.

Do značné míry standardizovaný modulární design prostorově úsporné betonárny DYNAMIX ® 2500 je doplněn o běžné komponenty z mobilních zařízení SBM. Nabízí se jako ekonomicky atraktivní řešení jak pro dočasné použití nebo i dlouhodobý provoz jako stacionární zařízení ve všech klimatických podmínkách.

 

PROSTOROVĚ ÚSPORNÁ VERTIKÁLNÍ KONSTRUKCE

Ve stacionárním provozu nabízí optimalizovanou interní logistiku v minimálním prostoru a svým moderním „uklizeným“ vzhledem podporuje dlouhodobou akceptaci betonárny i v aglomeracích.

 

KOMPATIBILITA SE STANDARDNÍMI KOMPONENTY SBM

Cementová sila, zásobník kameniva a skipový dopravník betonáren SBM jsou prověřeny léty spolehlivého provozu. Jsou proto použity i u tohoto modelu.

 

VELMI RYCHLÁ INSTALACE

Předinstalované přípojky a možnost sestavení bez nutnosti pevných základů zaručují maximálně rychlé uvedení do provozu. Mechanická montáž zabere sehrané partě jen jeden den.

 

BALÍČKY VÝBAVY DO KAŽDÉHO POČASÍ

Vyberte si ze tří verzí – standardní bez opláštění vhodnou pro rychlé přesuny nebo použití v interiéru, letní se širokými ochrannými stříškami nad pracovními plošinami nebo zimní s novým typem izolace.

 

 

 

PROSTOROVĚ ÚSPORNÁ
vertikálně navržená konstrukce

KOMPATIBILITA
se standardními komponenty SBM

POUZE 8 HODIN
na mechanické sestavení

CELOROČNÍ PROVOZ
s balíčky výbavy do každého počasí

TECHNICKÉ ÚDAJE

DYNAMIX 2500 Výrobní kapacita
(m³/h)
Objem míchačky
(m³)
Zásobník kameniva
(kg)
Zásobník cementu
(kg)
Zásobník aditiv
(l)
Zásobník vody
(l)
115 3,75 6 000 1 200 2×25 800