O nás

ALPAM je vašim partnerem v oblasti moderních technologií pro výrobu betonu. Specializuje se zejména na mobilní zařízení používaná pro stavební projekty, u kterých je vyžadováno pružné zásobování čerstvým betonem v určeném množství a čase. Firma je oficiálním dodavatelem betonáren SBM, recyklačních zařízení BIBKO® a mobilních volumetrických míchačů MOVMI na českém a slovenském trhu.

ALPAM klade neustále velký důraz na spokojenost svých klientů. Snaží se analyzovat jejich potřeby a poskytnout jim inovativní technologie, které efektivně pokryjí výrobní požadavky, zlepší kvalitu produktů, zvýší ziskovost a umožní větší podnikatelskou nezávislost. Samozřejmostí je rovněž záruční i pozáruční servis, zajištění oprav, renovací a dodávka náhradních dílů. Společnost ALPAM zajišťuje pro své klienty také specializované poradenství týkající se přísad a příměsí do betonových směsí, spolupracuje s firmou BT3 Betontechnik a distribuuje její produkty.

Kromě již uvedených činností ALPAM také prodává použité technologie pro výrobu betonu. Jde především o betonárny SBM, ale příležitostně bývají k dispozici i produkty jiných výrobců.